«Дитина - це не посудина, яку треба наповнити, а вогонь, який треба запалити», - говорить східна мудрість.

Ранній розвиток (1-3 роки)

Курс спеціально розроблених розвиваючих ігор спрямованих на розвиток мови, уваги, пам'яті, творчих здібностей, дрібної моторики, рухової активності. Велика увага приділяється заняттям з розвитку сенсорики. На яких малюк, граючись в дидактичні ігри, непомітно для себе опановує такими властивостями навколишніх предметів, як форма, колір і величина.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (45 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.

Замовити

Комплексний розвиток (3-5 років).

Пропонований курс дає можливість інтенсивно розвивати пізнавальні здібності дітей, інтелект, творчий початок, розвивати всі види мовної діяльності, прищеплювати навички культури мовного спілкування, удосконалювати естетичне і моральне ставлення до оточуючих. Кожен урок присвячений якійсь певній темі.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (45 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.
Абонемент «Світлячок» (45 хв. 2 рази на тиждень 4 заняття) - 550 грн.

Замовити

Підготовка до школи (5-6 років)

Мета цієї програми - формування інтелектуальної та особистісної зрілості дитини для успішної шкільної діяльності, формування мотиваційного компонента і вольових навичок; читання, письмо, рахунок. Підготовка до школи в нашому центрі-комплексний урок, який охоплює всі зони розвитку дитини.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (45 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.
Абонемент «Світлячок» (45 хв. 2 рази на тиждень 4 занять) - 550 грн.

Замовити

Англійська мова

Курси англійської мови для дітей від 3 до 6 років насичені ігровими елементами і дозволяють маленькому «студенту» без праці зробити перші кроки в захоплюючий світ англійської мови. Англійська для дітей-це не урок, це захоплююча подорож. Кращі викладачі, що володіють не тільки чудовим знанням англійської мови, але й відмінно розбираються в дитячій психології, роблять кожне заняття захоплюючим і цікавим!

Разове заняття - 180 грн.
Абонемент «Світлячок» (50 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1050 грн.

Замовити

Малювання

Методика спирається на сучасні психолого-педагогічні концепції в області розвитку дитячої творчості, естетичного та художнього виховання. Заняття живописом і робота з художником по можливості з'єднає в собі все, що цікавлять дитину техніки, і способи роботи.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (60 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.

Замовити

Хореографія

Метою занять з хореографії в дошкільному віці є забезпечення більш ефективного фізичного та емоційного розвитку дітей відповідно до їх віковими особливостями, формування навичок координації рухів, пластики, вміння висловлювати за допомогою танцю певні емоції, настрої, характер зображуваних персонажів, уміння повторювати за викладачем і самостійно здійснювати певні види танцювальних рухів, формування навичок танцювальної імпровізації.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (60 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.

Замовити

Творча майстерня

На заняттях ми вчимо малювати олівцем, акварельними та олійними фарбами, робити вироби і фігурки з паперу, картону, і будь-яких підручних матеріалів, ліпити вироби з пластиліну і глини, оформляти листівки, складати ікебану і багато іншого. Завдяки нашим заняттям, ваша дитина зможе визначиться який напрям в творчості йому більше підходить, знайде своє захоплення і спосіб самовираження і самореалізації на все життя.

Разове заняття - 150 грн.
Абонемент «Світлячок» (60 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 1000 грн.

Замовити

Нейройога

Нейройога-це програма, яка сприяє розвитку і вихованню дітей, метою якої є - виявити і максимально розвинути всі можливості організму, зберігши і зміцнивши при цьому його здоров'я. Йога може допомогти вашій дитині розвинути гнучкість, гарну поставу і координацію рухів, зміцнити внутрішні органи і поліпшити загальний стан, а також бути більш зосередженим в повсякденному житті. Йога забезпечує досягнення емоційної рівноваги через фізичний розвиток, дає відчуття самоконтролю і душевного комфорту.

Разове заняття - 100 грн.
Абонемент «Світлячок» (60 хв. 2 рази в тиждень 8 занять) - 600 грн.

Замовити

А також...

Група короткотривалого перебування (Місяць - 5500 грн .; (8.00-13.00) - 500 грн .; 1 годину - 150 грн).
Група повного дня (місяць - 8000 грн. День - 550 грн.)
Консультація і робота психолога (60 хв.) - 250 грн.
Консультація і робота логопеда (30 хв.) - 250 грн.
Індивідуальне заняття з дитиною (60 хв) 250 грн.
Знижка 10% для братиків і сестричок!
Ми надаємо 10% знижки, якщо наші заняття відвідують брати і сестрички, а також при покупці декількох абонементів для дитини.

Замовити