«Дитина - це не посудина, яку треба наповнити, а вогонь, який треба запалити», - говорить східна мудрість.

У нас можна все, що властиво світу дитини!

У природному і дружній атмосфері можна залишатися самим собою, бути вільним і відкритим для гармонійного розвитку.

Це так необхідно для дітей мегаполісу, як свіже повітря. Адже перебуваючи в близькості з природою дитина зберігає природність, безпосередність, спонтанність і життєрадісність.

Діти це одна третина населення нашої країни, і все наше майбутнє

Кожне дитя до деякої міри геній і кожен геній до деякої міри дитя

Про нас

Місія нашого центру - не тільки дати дитині певний обсяг знань і умінь, а й розвити впевненість в собі і своїх силах, яка стане його стержнем в дорослому житті.

Пройшовши програму навчання в дитячому центрі, ми сміливо можемо описати наших "СВІТЛЯЧКІВ":

У нашому центрі дитина засвоїть, що навчання - це не нудна "обязаловка", а класна штука. Їй подобається займатися, у неї все виходить, їй легко вчитися. Легко, тому що цікаво.
Вчитися може бути і цікаво, але якщо дитина в першому класі вперше в житті взяла в руки олівець, в той час як інші діти в прописах виводять складні елементи, їй буде важко залишитися впевненою в собі. «Світлячки» в нашому дитячому центрі з раннього віку отримують навички, які дозволяють їм об'єктивно бути на висоті серед однолітків і пишатися собою.
«Наші світлячки» з раннього віку знаходиться в дитячому колективі, вчаться спілкуватися, і в цьому допомагають тепла атмосфера, невеликі групи, вмілі педагоги-психологи, колективні вправи, психологічні ігри. Вони легко адаптуються в новому колективі, діткам подобається дружити.
Завдяки регулярним заняттям навіть в дошкільному віці вони вже трохи вміють ставити цілі і їх досягати, планувати і організовувати свій час.
Вони знаходяться серед доброзичливо налаштованих до них педагогів, з ними багато спілкуються і займаються. У них немає стресу, який заважав би вчитися і насолоджуватися життям.

Дитячий центр «Світлячок» - дає змогу батькам віддалено стежити за тим як живе і розвивається, над чим працює і чого досягає їх дитина, завдяки on-line спостереженню.

Світлячок - щаслива дитина.

Я завжди мріяла про власний дитячий садочок. Любовь до дітей ще з дитинства мені прищепила моя мама, педагог з 25-ти річним стажем, в домі завжди панував дитячий сміх. Але мрії так і залишалися нездійсненними, поки не народилася наша донечка. Я чітко зрозуміла, що не хочу, щоб моє маленьке диво відвідувало муніципальний садок з застарілою системою освіти, невмотивованими вихователями, несмачною їжею і бездушною, холодною атмосферою.
18 травная 2014 року ми з чоловіком втілили мрію всього мого життя в реальність.
Підібрали просторе, світле, тепле, приміщення. Чоловік зробив планування майбутнього дитячого саду. Моя сестра, Коваль Інна, молода мама двох дітей, художниця, розробила дизай приміщення, розмалювала стіни. Розпис яких призначений для того, щоб оточити дитину казкою, в яку вона з великою надією вірить, та можливістю поринути у світ позитивних емоцій.
І ось через пів року мрія здійснилася. Вона стала справою нашого життя, а не просто бізнесом.

Я підібрала команду кваліфікованих педагогів, які щиро люблять дітей, і створила дитячий центр максимально наближений до домашніх умов і комфорту.

Наш пріоритет - душевна рівновага і внутрішній комфорт дитини. Пізнавати світ з посмішкою, вчитися граючи, рости здоровим і щасливим - це легко, коли дитина в надійних і дбайливих руках.

Наша історія

  • 18.05.2014Заснування

    18 травная 2014 року ми з чоловіком втілили мрію всього мого життя в реальність.
  • 18.05.2014Планування

    Підібрали просторе, світле, тепле, приміщення. Чоловік зробив планування майбутнього дитячого саду. Моя сестра, Коваль Інна, молода мама двох дітей, художниця, розробила дизай приміщення, розмалювала стіни.
  • 01.09.2016Данний час

    Наш пріоритет - душевна рівновага і внутрішній комфорт дитини. Пізнавати світ з посмішкою, вчитися граючи, рости здоровим і щасливим - це легко, коли дитина в надійних і дбайливих руках.